facebook

Nowości, promocje oraz aktualności na Twoim e-mailu Zapraszamy do newsletera

Witamy w PACIFIC MOTORS import pojazdów z USA, Kanady oraz Japonii

Pacific Motors to firma tworzona z pasji do amerykańskiej motoryzacji. Jesteśmy doświadczonym importerem pojazdów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Nasz zespół w profesjonalny sposób zajmuje się procesem sprowadzania aut z USA. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie importu wymarzonego samochodu. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i dostarczymy Twoje wymarzone auto z USA pod sam dom.

Cieszymy się rzeszą zadowolonych Klientów, którzy doceniają nas za profesjonalizm, efektywną komunikację oraz rzetelność. To dzięki tym cechom, możesz mieć pewność, że proces zakupu oraz transport Twojego auta z USA do Polski przebiegnie bezproblemowo i pozwoli Ci cieszyć się swoim nowym samochodem z Ameryki bez żadnego stresu.

 

Nasz doradca pomoże Ci wyszukać twój wymarzony samochód z USA w ponad 20 domach aukcyjnych na terenie całej Ameryki oraz przedstawi ofertę aut ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, które zostały już wylicytowane.


Zadbamy o odpowiedni silnik, wersję wyposażenia a także wiele dodatkowych wymagań. Po znalezieniu idealnego samochodu z USA przygotujemy dla Ciebie ofertę, w której szczegółowo wyliczymy  wszystkie koszty zakupu i przedstawimy dalsze czynności, aby sprowadzić Twój samochód z USA do Polski.

Import samochodów z USA i Kanady to kompleksowy proces, w którym naszego klienta wspieramy na każdym etapie. Działamy bez pośredników. Wyszukujemy pojazd, prześwietlamy jego historię, dekodujemy wyposażenie, sprawdzamy czy wszystkie założenia klienta zostały spełnione. Po zakupie wysyłamy auta z USA i Kanady do Europy z ponad 10 portów w całej Ameryce. Dysponujemy dedykowaną obsługą celną w najszybszej agencji w Bremerhaven. Cały proces zwieńcza dostawa auta z USA pod dom klienta, również za pomocą naszych auto transporterów, czy też pojedynczych auto lawet. 

 

FAQ

Dlaczego warto sprowadzić auto z USA lub Kanady?
 
W jaki sposób znaleźć ciekawe samochody z USA i Kanady?
 
Czy auta z USA są lepiej wyposażone niż auta w Europie?
 
Jak sprawdzić historie auta z USA lub Kanady?
 
Co należy przerobić w samochodzie z Ameryki, aby dostosować go do warunków europejskich?
 
Czy auta z USA można bez problemu zarejestrować w Polsce?
 
Ile kosztuje udział w licytacji samochodów z USA i Kanady?
 
Jaki jest koszt importu auta z USA?
 
Co zawiera cena pod dom auta z USA?
 
Ile trwa transport auta z USA lub Kanady?
 

AUTA Z USA I KANADY - NASZE REALIZACJE

 

Ładowanie...