facebook

Nowości, promocje oraz aktualności na Twoim e-mailu Zapraszamy do newsletera

Płatność

Na wszystkie towary zakupione w naszej firmie wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu lub na życzenie faktury VAT. Ceny produktów są cenami brutto podanymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23%. Dowód zakupu przesyłamy razem z zamówionym towarem.

Za zamówiony towar lub usługę mogą Państwo zapłacić w następujący sposób:

  1. Przedpłata na konto - wpłata na konto bankowe przed wysłaniem towaru W celu skorzystania z opcji przedpłaty na konto, należy zaznaczyć tę opcję przy składaniu zamówienia. Kwotą, jaką należy wpłacić na nasz rachunek bankowy, jest suma brutto zakupionych towarów plus koszt wysyłki. Po potwierdzeniu zamówienia, otrzymają Państwo wiadomość, gdy zamówienie zostanie skompletowane i gotowe do wysyłki. Wysyłka nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym, o czym zostaną Państwo poinformowani.

Dane do przelewu: Pacific Motors Sebastian Postek

05-820 Piastów ul. M. Konopnickiej 28A

mBank: 65 1140 2004 0000 3402 7421 2274

w tytule: numer ID zamówienia

  1. Płatność za pobraniem - gotówką w momencie odbioru przesyłki Jeżeli chcą Państwo opłacić zamówienie kurierowi w momencie odbioru przesyłki, to przy składaniu zamówienia, należy wybrać tę opcję. Tak złożone zamówienie trafia do realizacji bez potwierdzenia. Po nadaniu przesyłki prześlemy wiadomość z informacjami o wysyłce. Korzystając z tej opcji zapłacą Państwo kurierowi sumę brutto zakupionych towarów plus koszt przesyłki z pobraniem.
  2. Odbiór osobisty / gotówką w siedzibie firmy. Sklep mazdaOE.pl jest sklepem internetowym i z uwagi na charakter prowadzonej działalności odbiór osobisty jest możliwy tylko po uprzednim umówieniu się i ustaleniu terminu odbioru.
Ładowanie...